KONST / Litografier / Färglitografi 13857082
nr 1385 7082
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelskuta, PT. Signerad. Motivet: 42x54, yttermått inklusive ram: 57x70 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:51:02
19/3 19:12:52
100 kr
22/3 17:25:52